Intencje mszalne
Poniedziałek 18.3
6301. †Edward Pabian; 2. †Edward Dobosz
700 †Bronisław i Edward Stusowscy
800 1. †Maria, Edward, Roman, Ewa Woźniak; 2. †Józef Fijałkiewicz
18001. †Józef Łopatkiewicz 40 r śm; 2. †Edward Gienza
Wtorek 19.3
6301. †Józef; 2. †Józef, Julia, Janina i Zofia
700 †Józef Lechwar
800 1. Składkowa za wstawiennictwem św. Antoniego; 2. †Józefa, Jan, Kazimiera, Ludwik i Danuta
18001. †Józef Bobrich, Mikołaj Walaszek; 2. †Józef Mokrzycki, Karolina
Środa 20.3
6301. O Boże błog, zdrowie dla Józefa w dniu imienin; 2. †Zbigniew Puchała 9 r śm
700 †Józefa i Jozafat Suchan
800 1. Składkowa do MB Nieustającej Pomocy; 2. †Józef Szczyrba
18001. †Antoni Poniedziałek; 2. O Boże błog i zdrowie dla Józefa z rodziną
Czwartek 21.3
6301. †Bernard Mocek; 2. †Barbara Pieniądz
700 †Józefa, Józef i Józef
800 1. †Agata i Stefan Lisowiec; 2. †Antoni Mrugał
18001. O Boże błog i zdrowie dla ks. Józefa; 2. †Jan i Teresa Stręk
Piątek 22.3
6301. †Irena 3 r śm i Władysław Czech; 2. †Maria, Tadeusz i Zbigniew Walichowscy
700 †Kazimierz 3 r śm
800 1. †Tadeusz i Antoni Marszałek; 2. †Władysława i Stanisław Dubiel
1800 1. O potrzebne łaski i zdrowie dla Justyny z rodziną; 2. †Janina Bara 4 r śm, Helena i Ludwik Rak
Sobota 23.3
6301. †Barbara Pieniądz; 2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
700 †Józefa i Władysław Nowak
800 1. †Anna, Jan, Ewa, Stanisław, Marian, Helena, Józef i Grzegorz Szczyrba; 2. †Stanisława 3 r śm
18001. †Jadwiga i Zygmunt; 2. †Łucja 7 r śm
Niedziela 24.3
600O Boże błog i zdrowie dla Ireny i Agnieszki z rodziną
730 †Władysława i Józef Kwilosz
900 †Stanisław Pater 5 r śm
1030 †Ludwik i Andrzej Szura
1200W int parafian
1430†Jadwiga i Wacław Urbanik
1600†Leszek Kmon
1830†Walerian Jędryczka 7 r śm
Poniedziałek 25.3
6301. †Barbara Pieniądz; 2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
700 †Katarzyna
800 1. †Włodzimierz i Julia Trzmiel; 2. †Apolonia i Józef Stusiowscy
18001. †Włodzimierz Czmiel 25 r śm; 2. O Boże błog i potrzebne łaski dla Róży MB Szkaplerznej i ich rodzin
Wtorek 26.3
6301. †Franciszek Długosz; 2. †Maria Gorczyca 11 r śm
700 †Edward Berkowicz 21 r śm
800 1. Składkowa za wstawiennictwem św. Antoniego; 2. †Michał Poliwka
18001. †Henryk, Tadeusz, Jan Adamscy, Małgorzata Adamska-Chmiel; 2. †Zofia Kandefer 27 r śm
Środa 27.3
6301. †Zbigniew 12 r śm; 2. †Stanisława Banach
700 †Franciszek Długosz
800 1. Składkowa do MB Nieustającej Pomocy; 2. †Cecylia i Marian Budziak
18001. †Stefania 26 r śm, Stanisław i Maria; 2. †Lidia Jarecka
Wielki Czwartek 28.3
1800Msza Wieczerzy Pańskiej
Wielki Piątek 29.3
1800 Liturgia Męki Pańskiej
Wielka Sobota 30.3
20001. W int parafian oraz tych, którzy złożyli ofiary na Boży Grób; 2. W int jasielskiej wspólnoty franciszkanów; 3. †Franciszek Długosz; 4. †Stanisława Banach; 5. †Czesław; 6. †Irena; 7. †Józef; 8. †Jan
Niedziela Wielkanocna 31.3
600W int parafian
730 †Władysław Kostka 22 r śm
900 †Tomasz Jurkowski 22 r śm
1030 †Urszula i Stanisław Stygar
1200†Feliks Wierzbicki
1430†Aleksandra Wróbel
1600O Boże błog i opiekę MB dla rodz. Zielińskich i Urbanów oraz †z rodzin
1830†Kazimierz
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.