Ten Jezus, wzięty od was do nieba, przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba. Dz 1, 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sakrament bierzmowania

Sakrament bierzmowania 2021/22

 

 

Odpowiedzialny za przygotowanie: o. Jan Janus

 

 

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się:

Grupa A i B – 19 maja (środa) godz. 16.00, Aula św. Maksymiliana – wejście od ul. 3 Maja

Grupa C – 19 maja (środa) godz. 17.00, Aula św. Maksymiliana – wejście od ul. 3 Maja

Grupa D – 20 maja (czwartek) godz. 16.00, Aula św. Maksymiliana – … od ul. 3 Maja

Grupa E – 20 maja (czwartek) godz. 17.00, Aula św. Maksymiliana – … od ul. 3 Maja

 

Proszę aby młodzież przyniosła ze sobą otrzymane już teczki „Szkoła Życia z Bogiem”. 

 

Podział na grupy:

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

Grupa E

Barszcz Filip

Błoniarz Michalina

Bartuś Michał

Babiarz Bartosz

Biesiada Wiktoria

Chorąży Kacper

Buglewicz Kamila

Bunar Norbert

Bejnar Jakub

Dychus Martyna

Czech Nikola

Bugno Adam              

Cholewiak Gabriela

Bryła Kacper

Frączek Kajetan

Ćmiel Zuzanna

Gadzała Oliwia

Dudek Natalia

Fornalczyk Milena

Frodyma Anna

Dobrowolski Eryk

Grochulski Oliwier

Gadzała Bartosz

Gałka Wiktoria

Gancarz Jakub

Dyczyński Jan

Kędrek Wiktor

Gałuszka Bartosz

Klich Alexandra

Hulin Antoni

Fortuna Michał

Konieczny Mikołaj

Hendzel Karol

Kosiński Karol

Jarecki Patryk

Janusz Laura

Kutyna Anna

Kiszka Anna

Kufel Piotr

Juszczyk Hubert

Jędrzejczyk Jakub

Mastej Dawid

Kmiecik Kacper

Kurek Bartosz

Myśliwiec Weronika

Kamiński Kacper

Morajda Piotr

Kumor Jakub

Michowicz Elżbieta

Rafa Natasha

Krejza-Baca Wiktoria

Pietrusiak Aniela

Lech Konrad

Smagacki Kordian

Stachacz Paweł

Kuczek Anita

Pykosz Oliwia

Lewandowski Jakub

Sowiżdżał Michał

Styranka Julia

Maczuga Anna

Spólnik Oliwia

Lubaś Igor

Szafarz Wiktor

Such Igor

Majewski Kamil

Szukała Julia

Machańska Krystyna

Śnieżek Karol

Szpak Maksymilian

Musiał Bartłomiej

Świątkowska Paula

Mikrut Kornelia

Wierzgacz Wojciech

Wieczorek Kamil

Nosoń Klaudiusz

Uchwat Anna

Niemiec Zuzanna

Wnęk Tomasz

Witalis Milena

Roszkowski Przemysław

Wójcik Julia

Olchawa Mikołaj

Kościelniak Tomasz

Wójcik Mikołaj

Trznadel Eryk

Zięba Dominik

Sieńkowska Aleksandra

Baradziej Szczepan

Zając Karol

Wojtas Miłosz

 

Szulc Katarzyna

Budziak Maksymilian

Zasadny Bartosz

Stachurski Igor

 

Tomkowicz Paulina

Górniak Aleksandra

Zięba Alicja

 

 

Witusik Maciej

Majewska Magdalena

Żychowski Olivier

 

 

Wojdyła Maksymilian

Świetlicka Anna

 

 

 

Wojtunik Patrycja

Wojtunik Weronika

 

 

 

 

Woliński Bartosz

 

 

Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

ul. Szopena 1, 38-200 Jasło
Tel.:: 13 44 63 491
Email: jaslo@franciszkanie.pl

Franciszkanie opoka tvj wiara diecezja